Pozastaveno.....

Boys Over Flowers

Boys Over Flowers - Online

8. ledna 2012 v 10:14 | Tea

Boys Over Flowers - Online

Obrázky - Boys Over Flowers 2nd

5. září 2011 v 18:21 | Tea


Obrázky - Boys Over Flowers

5. září 2011 v 18:16 | Tea

Boys Over Flowers

4. září 2011 v 19:55 | Tea
Boys Over Flowers - Shin Hwa je škola pro bohaté lidi, za účasti Goo Joon-pyo, dědice globální korporace Shin Hwa Group. Na škole je gang zvaný F4, což jsou nejbohatší lidi na škole. Patří tam Yun Ji-hoo, So Yi-jung, Song Woo-bin a samozřejmě i Goo Jun-pyo. Ten je vlastně vůdce F4.


Geum Jan-di, která není z bohaté rodiny a je dcerou vlastníka čistírny, dostane stipendium na Shin Hwa Akademii. Naproti všem ve škole, kteří uctívají F4, tak Jan-di ne. Kvůli nepohodnutí s Joon-pyo dostane Jan-di červenou kartu. která znamená, že celá škola tě může šikanovat. Od té chvíle se stává Joon-pyo hlavním nepřítelem. V hrozných chvílích ji pomůže Ji-hoo a proto se do něj Jan-di zamiluje. Soupeření mezi Joon-pyo a Jan-di zesílí, ale zároveň je to zdroj zábavy pro něj, protože chce upoutat její pozornost.


Příběh se vyvíjí a Joon-pyo se pomalu zamilovává do Jan-di. Na druhou starnu ta je zamilovaná do Ji-hoo, jejího zachránce. Jak příběh postupuje, tak se srdce Jan-di otáčí na druhou stranu. Nakonec dvojice čelí mnoha překážkám, a proto musí nadále bojovat o svoji lásku a najít si cestu zpět k sobě. (25 epizod)


Žánry - Romantika, Komedie
Rok Vydání - 2009
Země Původu - Korea

Hrají :

Koo Hye Sun jako Geum Jan-diLee Min Ho jako Goo Joon-pyoKim Hyun Joong jako Yun Ji-hooKim Sang Bum jako So Yi-jungKim Hyung Joon jako Sang Wo-binKim So Eun jako Chu Ga Eul 
 

Reklama